/ در تقویم و سررسید / توسط
آخرین زمان ویرایش:

سررسید و تقویم 1396

توضیحات سررسید و تقویم 1396

یک محصول بی‌نظیر برای هدیه و عیدی بیاد ماندنی که سال پر موفقیت را به دوستان ،کارمندان و همه کسانی که برایتان مهم هستند ،نوید می‌دهد.

گانت پروژه ،تقویم‌های شمسی و میلادی در یک نگاه و از همه مهمتر اختصاص بخش بزرگی از تقویم سررسید به دفترچه خط دار و شطرنجی برای استفاده هرچه بیشتر از یک سال پر از سعادت.

مهمترین مزیت این مدل در وجود صفحات زیاد بدون تاریخ است که آن را برای همه سال قابل استفاده می‌کند. صفحات شطرنجی برای همه افرادی که ترسیم فنی انجام می‌دهند یا با فرمول‌های مختلف ریاضی و هندسه سر و کله می‌زنند. تاریخ میلادی برای بازرگانان و افرادی که با کشورهایی با این مدل تقویم آمد و شد و داد و ستد دارند نیز در یک نگاه قابل مشاهده و برنامه‌‌ریزی است.

گانت زمانی ،جدولی است که برای پیشرفت در دنیای امروز به آن بسیار زیاد نیاز هست .برنامه ریزی درسی و شغلی و نیل به هدف در سرانجام آن از نتایج استفاده از این مدل برنامه ریزی می‌باشد.

این سررسید جیب کاغذی با لبه پارچه‌ای دارد .مکانی امن برای نوشته های کوچک ،اوراق قابل حمل و وجه نقد .

همچنین این سررسید هم بصورت فروش آزاد در مراکز فروش و هم بصورت سفارشی برای سازمان ها ، ارگان ها ،به اسم افراد و به رنگ دل‌خواه با رنگ مورد نظرتان تولید و عرضه می‌شود.

تلفن سفارش

لطفا جهت سفارش سررسید و تقویم سال 1396 با شماره همراه : 09123085286 تماس بگیرید

عکس های سررسید و تقویم 1396

امتیازدهی به این نمونه کار

نوشته های مشابه

ویدیو / تیزر تبلیغاتی

[vc_row][vc_column][vc_column_text][aparat id="wfCWm"] نمونه ویدیو های ساخته شده تا سال ۹۵ شمسی طراحی و اجرا : محمد نوروزیان این ویدیو شامل…

عکاسی صنعتی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]نمونه کارهایی از عکاسی صنعتی جهت سفارش طراحی لوگو  و آرم اختصاصی اینجا کلیک نمایید [/vc_column_text][vc_column_text] طبق ماده 12 فصل سوم قانون…

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *